Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

У Дар’ївській громаді на Херсонщині проводять конкурс на кращу офіційну символіку: місцеві жителі критикують владу

Відбулося засідання робочої групи з організації та проведення конкурсу на кращу офіційну символіку, логотип і бренд громади. На конкурс було подано чотири заявки, які детально розглянули під час засідання. Участь у засіданні взяв експерт Сергій Дяченко, який не лише ознайомив присутніх із законодавчими вимогами щодо геральдики, але й поділився багатьма історичними фактами, що підкреслюють унікальні риси Дар’ївської громади. Його професійні коментарі стали цінним доповненням до процесу оцінювання та додали глибшого розуміння символічного значення, яке має відображати нова символіка, – про це повідомила  Наталя Гридіна, начальниця відділу регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності.
“Наступні кроки передбачають доопрацювання, винесення на обговорення громади, оцінювання та вибір найкращого варіанта, який стане частиною ідентичності громади та сприятиме її популяризації. Цей конкурс — чудова ініціатива, що підкреслює прагнення громади зберігати свої традиції, але водночас рухатися вперед і створювати сучасний образ.
Розробка символіки та бренду громади не потребує виділення фінансування, але потребує активної участі мешканців”, – зазначили в повідомленні.
“Як все красиво написано.А ті села,які не перспективні?Так і залишаються а стороні.Без доріг,без хліба,почта не їде бо бездоріжжя,гум допомога також,за хліб вообще. Возив один Берислав до війни.Живіть як хочете,а село відживає. Але ще живі люди, це крик душі.Як болить,коли пишуть узд, та хороші лікарі,а нам боліти немажна.Лікарня далеко,та і поїхати нічим.Вибачте,якщо “портю”статистику”, –  зазначила місцева жителька Світлана  Давидюк.
До дискусії в соцмережах приєднався і Анатолій Дідур, начальник Дар’ївської сільської військової адміністрації, зазначивши:
– Ось для цього і пропозиції усіх хочемо побачити!
Хоча  для забезпечення базових потреб – хліба , а також медичного обслуговування не треба  обговорення, це  вхjдить до функціональних обов’язків Анатолія Дідура.
Більше того  у  діалозі зазначили , що в селі більшість людей похилого вік, а дехто і телефонів немає.
“Тільки нашого села ніхто не напише,бо в селі майже всі мешканці похилого віку.І телефони в них кнопочні.І то не у всіх”, – додала Світлана Давидюк.
  Серед обговорень є прихильники щодо  роботи з розробки нової офіційної символіки Даріївської громади,
“Дуже пізнавальний захід сьогодні відбувся, дякую за те ,що в такий час можливо хоча б трохи поринутися в історію рідної Громади!!! Пізнавально, чекаємо на стислий історичний огляд від Сергія Дяченко)))!”, – зазначила Олена Соколова-Щоголь. 
 Отримали місцеві жителі і коментар-звіт щодо роботи ради в  2024 році.
“Команда Дар’ївської сільської ради працює в складних умовах і надає населенню якісні адміністративні послуги. Шляхом залучення допомоги збільшено авто парк, покращено технічну базу, надаються соціальні послуги (соціальна пральня, супровід вдома, прокат ортопедичного обладнання), працюють бригади ДОБРОБАТів тощо . Про нас знають і деякі громади навіть переймають досвід. Так тренінги, засідання, відрядження, зуми, конференції, підвищення кваліфікації – це вимога часу та невід’ємна складова нашої роботи задля добробуту нашої громади”, – прокоментувала односельцям у фейсбук  Наталя Гридіна, начальниця відділу регіонального розвитку, інвестицій та проектної діяльності.
Авторка – Марися Гонорова для “Українського півдня”.
Поділитись публікацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН