Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Студентка ХДУ організувала змагання з плавання для дітей в Івано-Франківську

У Коломиї, що на Івано-Франківщині відбулися змагання з плавання для дітей в рамках проєкту  «Звичайні – Надзвичайні». Організаторкою заходу виступила студентка ІІ курсу факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету Олена Федосюк, яка навчається на освітній програмі 017. Фізична культура і спорт, – повідомляє  пресцентр ХДУ.

Змагання з плавання для дітей провели у коломийському басейні «Графіт». В них взяли участь 25 діток. Усі отримали грамоти, медалі та спеціальні подарунки від спонсорів.

«Діти – надзвичайні, і потребують всього найкращого! Вони плавали у великому басейні: 25 на 50 метрів. Є діти, які тільки-но на початку шляху, а є ті, які плавають багато місяців, дехто рік і навіть два. Серед учасників є 2 спортсмени, які брали участь у регіональному відборі Спеціальної олімпіади, а зараз тренуються на базі спортивного комплексу. Тому не можна говорити, що це виключно адаптивне плавання, оскільки це дозволяє розвивати спортивні навички», – говорить організаторка змагань, студентка ХДУ Олена Федосюк.

Також у березні вихованець студентки Олени Федосюк та декана факультету фізичного виховання та спорту Івана Глухова – дев’ятикласник з Херсона Іван Пилипенко – посів призові місця на Відкритому регіональному турнірі з плавання, що проходив у межах Спеціальної Олімпіади України. Хлопець завоювавдві нагороди: І місце – 50 м. брас, ІІ місце – 25 метрів брас. Спортсмен також тренується на базі басейну «Графіт».

 Дивіться відео, як відновлюються деокуповані громади Херсонщини.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН