Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На Херсонщині платники ЄСВ сплатили до державних спеціальних фондів майже 2 млрд гривень

На Херсонщині обліковується більше 100 тисяч платників єдиного внеску. Станом на 01.06.2024 у Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі обліковується 104 425 осіб, які зареєстровані платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, – про це повідомили в преслужбі установи.

За 5 місяців поточного року платники єдиного внеску спрямували до державних спеціальних фондів майже 2 млрд гривень, – уточнили в повідомленні.

Нагадуємо, що відповідно до частини 1 ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є:

фізичні особи – підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування;

фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а саме наукову, літературну, артистичну, художню, освітню або викладацьку, а також медичну, юридичну практику, в тому числі адвокатську, нотаріальну діяльність, або особи, які провадять релігійну (місіонерську) діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності;

члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах.

Читатйе на сайті інформаційного видання “Український Південь”:

Російська армія дронами атакувала Нововоронцовську громаду на Херсонщині: є поранений

Дивіться відео про роботу гуманітарного центру  для херсонців в Києві:

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН