Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

ВПО із Херсонщини можуть отримати грант на відкриття власної справи або перекваліфікуватися на Миколаївщині

Миколаївщина генерує хороші практики із працевлаштування ВПО
Про це йшлося на нараді з питань працевлаштування переселенців під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.
Миколаївська ОВА активно співпрацює з міжнародними організаціями щодо впровадження проєктів, за допомогою яких ВПО зможуть пройти навчання й у майбутньому отримати роботу.
Одним із них є проєкт «WE ACT II: Діємо задля жінок та їхніх можливостей», який передбачає відкриття жіночих центрів працевлаштування, забезпечення професійного навчання жінок із малозахищених категорій населення. В його межах вже пройшли навчання 150 жінок вразливих категорій.
Активно реалізується і проєкт «Сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб із Херсонської області». Він передбачає два напрями: перекваліфікація і гранти на відкриття або розвиток власної справи.
У межах проєкту «Підтримка захисту, відновлення та відновлення засобів до існування незахищених верств населення» планується надання допомоги щодо працевлаштування, навчання та перенавчання ВПО і підтвердження кваліфікації. У проєкті вже беруть участь 200 внутрішніх переселенців.
 «Миколаївщина напрацювала хороші практики щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. ОВА добре координує роботу між органами влади, громадськістю та міжнародними організаціями. Інші області мають брати ці практики в роботу», – зазначила Віцепрем’єрка.
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН