Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Поліцейські евакуювали з-під російських обстрілів 69-річну жінку із населеного пункту Бериславського району (відео)

 Працівники поліції евакуювали жінку похилого віку з Золотої Балки, яка перебуває під щоденними обстрілами з боку російських військ та де безпекова ситуація залишається критичною. Через Дніпро – уже позиції російських військ, які обстрілюють населений пункт з усього наявного озброєння. Ворог знищив тут комунікації, які через постійні атаки відновити поки неможливо.
До поліцейських звернулися соціальні працівники і повідомили, що у Золотій Балці вони доглядають за 69-річною жінкою, яка погодилася на евакуацію. Пенсіонерка залишилася сама на цілій вулиці, всі її сусіди виїхали з розбитих осель. Будинок жінки теж неодноразово потерпав від ворожих обстрілів, навколо самі вирви, тож залишатися в таких умовах уже неможливо.
На броньованому автомобілі працівники поліції Нововоронцовки швидко та успішно доставили жінку до безпечного місця. Її передали волонтерам, які супроводять евакуйовану до іншого регіону країни, де вона буде забезпечена безкоштовним прихистком, соціальними гарантіями, гуманітарною допомогою і психологічною підтримкою. У подальшому вона планує переїхати до родичів.
https://t.me/ukrpivden/22851
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН