Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Історія жінки, яка виїхала з окупованого лівобережжя Херсонщини

Нещодавно з тимчасово окупованої території Херсонщини вдалося виїхати цивільному подружжю. Вони майже два роки перебували на ТОТ України та зазнали жорстокого поводження зі сторони окупантів.

“Жінку двічі водили на “підвал” та жорстоко побили через те, що вона розмовляла українською мовою”, – про це розповів Олександр Прокудін, начальник Херсонської ОВА.

Важко уявити, що люди вимушені пережити… Тричі чоловік та жінка намагалися виїхати на підконтрольну Україні територію: перший раз на їхніх очах розстріляли евакуаційну машину, другий – українців побили.

Лише третя спроба виявилася вдалою.

За сприяння Офісу Омбудсмана був напрацьований евакуаційний маршрут та забезпечено психологічну підтримку подружжю. Як результат, нині українці у відносній безпеці.

“Жінка розповідає, що коли була на підконтрольній території, встала на коліна та поцілувала землю. Надалі наш Офіс працюватиме, щоб допомогти родині в разі потреби. Люди, які повертаються додому мають розуміти: ми всі єдині й маємо підтримувати одне одного!”, – повідомили в Офісі Омбудсмана України Дмитра Лубінця.

Історію про те, що люди пережили в окупації, дивіться за посиланням.

Відео – Омбудсман України Дмитро Лубінець

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН