Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Українцям, що отримують готівку на картки через термінали, блокуватимуть рахунки

Українські банки нині здійснюють прискіпливий фінансовий моніторинг своїх клієнтів. Однак тепер він піде ще далі. Банки ретельно відстежуватимуть не лише тих, хто поповнює картки готівкою через термінали, але й тих громадян, які отримують ці гроші на свої картки. У деяких випадках їхні картки блокуватимуть.

Віднедавна в Україні стало неможливими поповнити банківський рахунок готівкою через термінал анонімно. Термінали стали обов’язково вимагати ідентифікацію клієнта через його банківський мобільний номер телефону. Однак тепер банки ретельно відстежуватимуть не лише відправників готівкових коштів, але і їхніх отримувачів.

Фінансовий моніторинг відстежуватиме, скільки грошей отримав клієнт на свій рахунок готівкою. До тих, у кого таким чином рахунок поповнився упродовж місяця на 30 тисяч гривень і більше, будуть запитання.

Клієнти будуть змушені пояснити джерело (або джерела) надходження готівки на свій рахунок і надати докази законності таких поповнень.
Тим, хто проігнорує запит банку, або надасть недостовірну інформацію, блокуватимуть рахунки, а також відмовлятимуть їм у подальшому обслуговуванні деяких банківських операцій.

Today

Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:

Податківці нагадали підприємцям Херсона про обмеження готівкових розрахунків фізичних осіб до 50 тисяч гривень в день

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН