Село Східне, що на Херсонщині, було в окупації майже 9 місяців, а зараз люди поступово повертаються до життя та й дітей у село повернулось вже чимало. Але враховуючи те, що всі навчальні заклади Херсонщини зараз проходять навчання в онлайн-режимі, діти дуже відвикли від живого спілкування і навчання.
Тому фахівці ГУ ДСНС України у Херсонській області спільно з представниками ювенальної превенції ГУНП у Херсонській області поїхали до Східного, щоб провести урок з мінної безпеки з найменшими мешканцями села.
Щоб діти краще зрозуміли та засвоїли корисну інформацію, рятувальники взяли з собою друковану продукцію розроблену UNICEF Ukraine спільно з ДСНС України. Діти були у захваті від живого спілкування. Після вивчення правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, діти радо розмалювали свого улюбленого героя – пса Патрона. Також, пограли в цікаві ігри та на згадку намалювали своїм гостям малюнки, за що отримали ще й солодкі подаруни.
ГУ ДСНС України в Херсонській області.
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340922597_913265993263870_9069056251237560591_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=UG_ORbwUB4YAX_OgNai&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfAuNNxuoULAqn8Sk4pLBerHrdMpNKFXIsQIT7zAmSbiQQ&oe=643EE496)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340858532_1412481729582106_1152341676485332257_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=4yTxFwf_9lIAX_36Bcw&_nc_oc=AQlV2XXV4hATAFXfxAg_Qxn8j5IqH2DQvR5bGoiAc-DV9BgFVNEDQlkaU7jbbPcTC0w&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfCN3Lxd0HGyaH8601aaJFa4Kr_hK40Ig1yrG65Ah-6szw&oe=643DC638)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340897025_5908648002564757_4184599798885356095_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=3Mkhanbev0kAX9UKsnq&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfAbEQCdp-p8iTLC4rMDcPpZJFKZq6nCIApaBCIil1DF7Q&oe=643EA015)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340979774_623191582551400_3848658954368104656_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=rYfZ0jEuxQsAX-92Gw1&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfB2BrriiggR7G9G0plCYFLdDEuRBaLDhjosADelMfWzYA&oe=643D5A62)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/340832881_889251749040618_648677708888782108_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=aulaCaIg4tcAX8iuKch&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfCKs_9FaVIM1Jj5LpaipccgVOrOqGS4fKz9paBdkbl5Og&oe=643D2E7D)
Схожі публікації:
- В Херсоні відкрився перший «Клас безпеки» для дітей
- Протягом доби херсонські рятувальники ліквідували дві пожежі в передмісті
- Чотири пожежі виникло на Херсонщині через обстріли: постраждало майно агрофірми
- На тимчасово окупованих територіях посилився рух опору
- У Скадовському районі встановили ім’я ще одного колаборанта