Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Керує справами окупаційного “МВД” у Василівці мешканець Донеччини

Служба безпеки України проводить системну роботу із нейтралізації внутрішніх загроз державній безпеці та виявлення колаборантів і зрадників у Запорізькому регіоні.

За результатами слідчо-оперативних заходів встановлено мешканця Донеччини, який зрадив присязі та перейшов на бік ворога.
Ним виявився колишній начальник лінійного відділу станції Ясинувата Управління МВС України на Донецькій залізниці.
Після звільнення з органів МВС, він завзято узявся прислуговувати своїм господарям та пропонував свої «послуги», але не судилося.
З початку окупації Василівського району «асвабадители» призначали керівниками поліції місцевих колаборантів, але жоден не виправдав довіру агресорів, після чого пригадали про свого прихильника якого призначили начальником «управления внутренних дел по г. Васильевка и Васильевскому району Главного управления внутренних дел по Запорожской области». Після призначення на посаду останній обрав собі прізвисько «берія».
Перебуваючи на посаді, з червня минулого року, вказана особа набрала особовий склад, з таких саме зрадників та колаборантів, яких було наділено повноваженнями діяти від імені фейкового правоохоронного органу та виконувати завдання з придушення опору та залякування мешканців тимчасово окупованих територій Запорізької області через масові репресії, переслідування і незаконні затримання.
За даними слідства у Василівському районі Запорізької області мають місце непоодинокі випадки викрадення людей, до яких застосовувався психологічний тиск, насильство та погрози вбивства. Окрім того вказані «псевдоправоохоронці» займаються мародерством у помешканнях осіб, які у зв’язку з окупацією виїхали. Після так званих «слідчих дій» зникають коштовності, побутова техніка та інші особисті вартісні речі громадян. Встановлено факти тиску на власників місцевих сільгосппідприємств та підприємців з метою отримання відкупних за можливість працювати.
У ході досудового розслідування співробітниками СБУ зібрано беззаперечні докази злочинних дій ще 6 зрадників, які виконували злочинні накази «берії» у складі відділу поліції №2 «Управління внутрішніх справ по м. Василівка та Василівському району Головного управління МВС по Запорізькій області».
Усім зрадникам повідомлено про підозру за ч. 7 ст. 111-1 КК України.
За вказаний злочин законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Викриття колаборантів здійснювалось Співробітниками СБУ в Запорізькій області спільно з співробітниками Запорізького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН