Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Під час війни в Херсоні жінка народила п’ятнадцяту дитину

У пологовому відділенні лікарні Тропіних, яке нещодавно постраждало від потужного ворожого обстрілу, продовжуює вирувати життя, причому у неймовірних історіях.

Напередодні нового року, 31 грудня, до відділення потраила 43-річна жінка, яка народила свою… 15-ту дитину.
Гарнесенька дівчинка з’явилася на світ здоровою, незважаючи на складні умови окупації та обстрілів, в яких довгий час довелося перебувати матері разом з баготодітною родиною, що мешкає у деокупованій Знам’янці Снігурівського району Миколаївської області.
А от 2-го січня о 3 годині ночі у відділенні побачило світ ще одне “новорічне” маля. І це, навпаки, первісток у 18-річної матусі, яка мешкає у Білозерці Херсонської області, де зараз також дуже неспокійно.
Цими днями ще дві дівчинки народилися у нашому пологовому. Одне маля з’явилося на світ в ніч з 4 на 5 січня (родина з Нікольського Білозерського району), а друге – сьогодні, шляхом кесоревого розтину (батьки мешкають в Камишанах).
Зараз у відділенні готуються до пологів двоє вагітних жінок. Не здивуємось, якщо вони також народять дівчаток. Бо це, точно, до миру.
Здавалося б несумісним – звуки вибухів снарядів та гомін новонародженої дитини. Але сьогодні у Херсоні так. І наші лікарі та весь медичний персонал Тропінки – реальні герої, які залишаються на робочих місцях попри постійні обстріли, саме заради людського, живого, майбутнього, ставши оберегом для мам і малюків, а також багатьох пацієнтів.

Нехай дітки, які народилися у такий нелегкий час, будуть сильними, здоровими і щасливими, бо прийшли у цей світ всупереч біді. Життя вам, наші дорогі, – вільного та спокійного.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН