Про це повідомили в соцмережах:
Незважаючи на ворожий обстріл, діткам довезли подарунки і влаштували невеликий святковий перфоманс.
Мурат Шахін, голова представництва ЮНІСЕФ в Україні:
“Ми в ЮНІСЕФ працюємо, щоб скоротити прогалину між дитячими мріями та реальністю. Святковий потяг Укрзалізниці – це проєкт дуже співзвучний головному гаслу ЮНІСЕФ – «для кожної дитини». Цей потяг везе надію, радість і дитинство у регіони, які найбільше постраждали від війни і де діти чи не найбільше чекають на диво. 70 000 дітей віком до 10 років у цих регіонах отримають портфелі ЮНІСЕФ зі шкільним приладдям, і разом з тим, можливість продовжувати навчатися і вірити у краще».
Нагадаємо, 19 грудня у перший рейс вирушив Поїзд святого Миколая – спільний проєкт Укрзалізниці та ЮНІСЕФ. Три рейси Поїзда святого Миколая привезуть подарунки тим, хто дуже на них чекає та заслуговує – дітям на деокупованій Донеччині, Харківщині, у Миколаєві та Херсоні.
Фото: Укрзалізниця
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321828716_702811777887045_8382399412208566353_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=LdsvnYP1zLoAX8ct3Mk&tn=EGm36ELbPwKVNsxG&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfCdWZQC66dceyeTdVV-GSptpYzk-eiOCYwdPGMkCaWnRA&oe=63AE073E)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321774678_1962231977455963_7981740436087239317_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=zQZ9JCCD0qAAX-Meu1Y&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfC5O_UchV01APnvanNagV5VbXEYFrow2Lqr6v9SvpO0uA&oe=63AD7B22)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/322113317_567445318529165_880356159255254017_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZCZL6iownSMAX-V5v0q&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfB-mNS1SrziOJ-ugG_77KtJqaaSKjWgj462YlkO7BsUyw&oe=63AD9628)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/322174867_1335409937205860_5649024171187411378_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=n8F39qCBzLMAX_mXVv9&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfBJJD-ai-ONE2kIzMUvfHIalTqFZjCEj1v9L6i7F1iDfA&oe=63AD7EC6)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/321816821_1318650082244765_6358968758711494791_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=1jY7iWPuHkIAX9PTrb9&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfAYVxZ_DaLmQsSbuYjURWBLItYjR0sUQNG1dtHkColLZA&oe=63AE3ECA)
Схожі публікації:
- «Укрзалізниця» оголосила про продаж перших квитків до звільненого Херсона
- На залізничному вокзалі у Херсоні відновили світло та водопостачання
- Додатковий рейс у Херсон і з міста запустила “Укрзалізниця”
- Зруйнований садочок, розбиті водонапірні башти: як виглядає Олександрівка після російських обстрілів (фото)
- Жителі Черкаської області привезли гуманітарну допомогу до Нововоронцовської громади (фото)