Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Одещину відвідала делегація з Французької Республіки

Вчора Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів зустріч з делегацією Французької Республіки, яка прибула з візитом до Одеської області на чолі з мером міста Гавра, колишнім прем’єр-міністром Франції (2017-2020 рр.), головою партії Horizons Едуардом Філіпом. До складу делегації увійшли колишній міністр у справах Європи, депутат Європарламенту Наталі Луазо та Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

Максим Марченко подякував французьким колегам за надану допомогу Україні та Одеській області, а також поінформував їх про безпекову ситуацію в регіоні.

В рамках зустрічі було обговорено низку важливих питань, зокрема щодо необхідності продовження Чорноморської зернової ініціативи та ефективної роботи портів Одещини, забезпечення глобальної продовольчої безпеки шляхом своєчасного експорту зернових в країни, які потерпають від голоду та ефективне функціонування банківської системи в період воєнного стану.

Едуард Філіп зазначив, що Франція всебічно підтримує Україну в боротьбі з російським агресором та захоплюється мужністю і згуртованістю українського народу.

Начальник ОВА наголосив на тому, що в результаті постійних ракетних ударів пошкоджується та знищується енергетична інфраструктура нашої держави, тому допомога міжнародних партнерів є вкрай необхідною, особливо гостро – в зимовий період.

Також сторони обговорили заявку Одеси на право проведення Всесвітньої виставки ЕКСПО-2030, зокрема, Едуард Філіп зазначив, що «країни-конкуренти мають багато грошей, а Україна має багато друзів», що на його думку значно важливіше сьогодні для перемоги на усіх фронтах.

Також в рамках візиту до Одеси, французька делегації відвідала Одеський морський торговельний порт де ознайомилась з роботою Зернової ініціативи.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН