Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонський науковець представляв Україну на геологічному симпозіумі

Днями на території Латвії та Литви відбувся Міжнародний польовий Симпозіум з геології та геоморфології «Четвертинний період регіону Східної Балтії» («Quaternary of the Eastern Baltic Region»). До заходу долучилися науковці з Німеччини, Польщі, Литви, Латвії, Естонії та України.

Нашу країну представляв завідувач кафедри географії та екології Херсонського державного університету Олексій Давидов, який займається вивченням берегових бар’єрів неприпливних морів.

Симпозіум проводився у два етапи. Перший етап проходив у готелі Яунмоку Пилс (район міста Тукумус, Республіка Латвія). У конференц-залі готелю учасники Симпозіуму представляли власні наукові доробки, спілкувались та обговорювали суперечливі питання стосовно геологічних та геоморфологічних особливостей узбережжя Балтійського моря.

Другий етап проходив у польових умовах на територіях національних парків та геологічних пам’ятників, розташованих вздовж узбережжя Балтійського моря: Слітерський національний парк, мис Колка, Балта капа, національний парк Куршська коса та ін. Польові виходи до унікальних об’єктів супроводжувались науковими доповідями та коментарями науковців із різних напрямків.

 

В рамках Симпозіуму був затверджений план подальшого розвитку наукових досліджень в країнах Східної Балтії. За матеріалами наукового заходу видана наукова збірка.

Пресцентр ХДУ

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН