Днями на території Латвії та Литви відбувся Міжнародний польовий Симпозіум з геології та геоморфології «Четвертинний період регіону Східної Балтії» («Quaternary of the Eastern Baltic Region»). До заходу долучилися науковці з Німеччини, Польщі, Литви, Латвії, Естонії та України.
Нашу країну представляв завідувач кафедри географії та екології Херсонського державного університету Олексій Давидов, який займається вивченням берегових бар’єрів неприпливних морів.
Симпозіум проводився у два етапи. Перший етап проходив у готелі Яунмоку Пилс (район міста Тукумус, Республіка Латвія). У конференц-залі готелю учасники Симпозіуму представляли власні наукові доробки, спілкувались та обговорювали суперечливі питання стосовно геологічних та геоморфологічних особливостей узбережжя Балтійського моря.
Другий етап проходив у польових умовах на територіях національних парків та геологічних пам’ятників, розташованих вздовж узбережжя Балтійського моря: Слітерський національний парк, мис Колка, Балта капа, національний парк Куршська коса та ін. Польові виходи до унікальних об’єктів супроводжувались науковими доповідями та коментарями науковців із різних напрямків.
В рамках Симпозіуму був затверджений план подальшого розвитку наукових досліджень в країнах Східної Балтії. За матеріалами наукового заходу видана наукова збірка.
Пресцентр ХДУ
Схожі публікації:
- У Кропивницькому херсонський виш проводить День відкритих дверей
- Студенти медичного факультету ХДУ складали фаховий іспит у Києві
- ХДАЕУ відчинив двері для вступників у Кропивницькому
- «Херсонщина. Артспротив»: у ХДУ презентували літературний альманах
- Педагог-організатор херсонського ліцею працює на окупаційну владу