Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Запорізькі продавці підакцизних товарів сплатили до бюджетів громад майже 22 мільйони гривень

У січні-серпні запорізькі компанії і підприємці спрямували до місцевих бюджетів 21 мільйон 648 тисяч гривень плати за ліцензії.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, фахівці податкової служби регіону видали суб’єктам господарювання три тисячі ліцензій. Зокрема, представники бізнесу отримали 1048 дозволів на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, 1154 – на реалізацію тютюнових виробів, 468 – для продажу пива, 197 – сидру тощо. Крім того, продовжено термії дії 5028 документів, анульовано 1326.

Нагадаємо, плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі; а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – 500 гривень на роздрібну торгівлю алкогольними напоями на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій) за місцем реалізації.

Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю сидром та перрі (без додання спирту) становить 780 гривень на кожне місце торгівлі незалежно від його територіального розташування.

Для місць торгівлі, які розташовані за межами території міст обласного підпорядкування на відстані до 50 кілометрів та які мають торговельні зали площею понад 500 квадратних метрів, плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі.

Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі становить 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст 250 гривень.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН