Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

В Україні запускають безкоштовний курс з урбаністики для дівчат

Громадська організація STEM is FEM за підтримки програми USAID “Мріємо та діємо” запускає відбір на освітній онлайн модуль з урбаністики. Протягом чотирьох місяців 50 учасниць віком від 15 до 22 років отримають практичні та теоретичні знання з планування та розвитку міських територій. Зокрема, дівчата розроблять містобудівні проєкти для зруйнованих українських міст. Подати заявку на участь можна виконавши відбіркове завдання на сайті за посиланням. Дедлайн подачи заявки – 30 вересня.

За словами організаторів, модуль розіб’ють на тематичні зустрічі, що триватимуть 3-6 годин та проводитимуться у вихідні двічі на місяць. Всього буде вісім зустрічей. Усі лекції запишуть і трансформують надалі у відеокурс.

Крім того, організатори проведуть ще відкриті онлайн-лекції раз на місяць впродовж чотирьох місяців. Вони триватимуть 1-2 години та будуть розміщені на сторінках проєкту в соціальних мережах (Facebook та Instagram) і на сайті

Після проведених зустрічей дівчата розроблятимуть власні містобудівні проекти. Журі, до складу якого входять спікери проекту, оцінять запропоновані ініціативи і відберуть 10 найкращих. 

Надалі організатори передадуть ці проєкти на перевірку та якісне доопрацювання спеціалістам з містобудування та архітектури. Вони допоможуть дівчатам зробити проекти реалістичними та придатними для реалізації.

Після цього STEM is FEM пітчитиме запропоновані проєкти місцевим громадам, органам місцевого самоврядування, бізнесам, міжнародним фондам чи організаціям, які інвестують у розвиток України.

За словами ініціатора STEM is FEM, українського ІТ-підприємця та засновника технологічної компанії Roosh Сергія Токарєва, цей проєкт сприятиме досягненню декількох важливих цілей.

“Наш проєкт дозволить врахувати голоси дівчат та жінок при плануванні сучасних українських міст. До того ж, він мотивуватиме юне покоління залишатися в Україні та вкладатися в її розвиток. Це особливо важливо в такий турбулентний час, як зараз,” – розповідає Сергій Токарєв.

Освітній онлайн модуль з урбаністики втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН