Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Миколаїв отримав гуманітарний вантаж від громад Хмельниччини

Громади – члени Асоціація міст України продовжують підтримувати та допомагати колегам, що потерпають від постійних обстрілів з боку російських окупантів.

Так, нещодавно Олександр Сєнкевич, голова Миколаївського регіонального відділення АМУ звернувся до Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України із листом-проханням у наданні Миколаєву будівельних матеріалів і продуктів тривалого зберігання.
У відповідь, Голова Хмельницького РВ АМУ, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин ініціював збір потрібного серед громад-членів Асоціації міст в Хмельницькій області.
До формування вантажу долучилися Волочиська міська рада, Грицівська селищна рада, Деражнянська міська рада, Кам’янець-Подільська міська рада, Летичівська селищна об’єднана територіальна громада, Меджибізька селищна рада, Сатанівська селищна територіальна громада, Судилківська сільська рада, Хмельницька міська рада, Шепетівська міська рада.
У Грицеві було ініційовано справжній народний збір. Необхідне для південного міста збирали усією громадою. Долучився до збору допомоги і підприємець з Хмельницького Вячеслав Міняйло.
Спільно з БФ “Волонтери Поділля” вдалося сформувати і вантаж із продуктів: 2 100 банок консервованих супів, крупи, бобові і м’ясні консерви, солодощі, 1 200 пляшок питної води. Вантаж будівельних матеріалів склав 200 ОСБ-плит, 29 рулонів плівки, 20 ящиків із монтажною піною і цвяхами, 10 відер фарби.

«Сьогодні усі громади Хмельниччини надійно тримають гуманітарний фронт, опікуються вимушеними переселенцями, докладають максимальних зусиль, щоб допомагати нашим захисникам та захисницям на передовій. І ми дуже вдячні, що наші члени завжди відгукуються на прохання про допомогу від громад, що найбільше страждають через агресію росії. Цей вантаж – яскраве підтвердження того, що ми не залишаємо друзів у біді. Дякуємо, що знаходите можливість допомагати! Разом переможемо!» – звернулася із подякою в.о. виконавчого директора Хмельницького регіонального відділення АМУ Тетяна Крупа.

Хмельницька міська рада, окрім будівельних матеріалів, також забезпечила автомобіль частиною необхідного пального.

«Миколаївщина постійно потерпає від обстрілів, має значні руйнування інфраструктурних об’єктів, закладів соц сфери, житлових будинків. Тому ми невимовно вдячні нашим друзям, колегам за підтримку, постійну допомогу яку вони акумулюють для наших громад», – зазначає виконавчий директор Миколаївського регіонального відділення АМУ Олександр Мосін.

Миколаївська міська рада

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН