Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Незаконне переслідування учасника Євромайдану: кримському судді повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокуратури автономії повідомлено про підозру судді «Київського районного суду Республіки Крим» за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.
Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний, нехтуючи положеннями Конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року, брав безпосередню участь у реалізації політики держави-окупанта, спрямованої на переслідування громадян України, не згодних з окупацією півострова.
Протягом 2016 року «суддя» здійснював розгляд «сфабрикованої справи» стосовно українського активіста, який нібито вчинив замах на вбивство двох працівників спецпідрозділу «Беркут» 18 лютого 2014 року на Майдані Незалежності у м. Києві. Поширюючи пропагандистський міф РФ щодо «злочинних дій» учасників Євромайдану, він незаконно засудив учасника Євромайдану до 10 років колонії суворого режиму.
Своїми діями та рішеннями «суддя» незаконно застосував кримінальне законодавство РФ до подій, які відбулись до окупації півострова та поза його територією. Таким чином, він порушивши право підсудного, який перебуває під захистом IV Женевської Конвенції 1949 року, на справедливий і офіційний судовий процес.
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН