Український Південь

Інформаційне видання

Евакуація людей з інвалідністю з гарячих точок: “Моя 81-річна бабуся вперше за два місяці ночуватиме не в підвалі”

Цей коментар ми отримали від онуки жінки, яку нам вдалося евакуювати з гарячої точки Донецької області – із Сіверська до Вінниці.
«Сьогодні завдяки команді Fight For Right моя 81-річна бабуся вперше за два місяці ночуватиме не в підвалі, а в теплому та затишному ліжку. Але головне, що за її вікном буде тиша. Дякую вам! Ви робите велику справу! Ви просто янголи-охоронці! Ризикуючи своїм життям, абсолютно безкоштовно, допомагаєте людям вибратися з гарячих точок! Словами неможливо висловити нашу нескінченну подяку всім вам!».
Наші кейс-менеджерки були на зв’язку з родиною весь час. Перед евакуацією бабусю дуже довго шукали у підвалах великих будинків, але зрештою – все-таки знайшли і допомогли вирватися на відносно безпечну територію. Разом із Катериною вдалося вивести ще одну родину.
Як коментує наша кейс-лід Ольга Брайченко-Алекса, «бабуся Катя вже й мені близька людина. Вона – справжній боєць. А у нас усе виходить завдяки суперкоманді!»
Залишити запит на евакуацію людей з інвалідністю з Донецької області можна за посиланням: https://forms.gle/JqL31VU3poj52zcy6
Або зателефонувавши на гарячу лінію: 0 800 306 633
Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня