Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонці допомагатимуть переселенцям – землякам у Чернівцях

Це питання тимчасово виконуюча повноваження Херсонського міського голови Галина Лугова обговорила під час зустрічі з міським головою Чернівців Романом Клічуком.

Також до зустрічі долучились голова Корабельної у місті Херсоні ради Наталя Чорненька, її заступник Станіслав Лесюк і депутат Херсонської міської ради Олександр Ложичев.

Говорили про те, як місто протистоїть окупантам та в яких умовах незламні мешканці продовжують відстоювати Українське місто.

Роман Клічук розповів колегам, як Чернівці долучилися до прихистку і допомоги вимушено переселеним українцям з півдня держави.

Зокрема, представники Херсонської міської ради відвідали один з прихистків, де проживають херсонці. Там наразі перебувають 50 людей.

– Хочемо подякувати міській владі Чернівців за ту допомогу, яку вони надають людям, які виїхали з окупованої Херсонщини. Ми побачили, що волонтери та влада роблять все можливе, аби створити для людей гідні умови. Також планується відкрити у Чернівцях центр допомоги переселенцям з Херсонської області. Тут надаватимуть гуманітарну, юридичну допомогу та посприяють із пошуком роботи. Роботу Центру координуватимуть депутат міської ради Олександр Ложичев таголови Корабельної у місті Херсоні ради Станіслав Лесюк. Бо херсонці мають допомагати один одному. Разом – ми сильні! – зазначає Галина Лугова.

Також, питання створення подібного Центру делегація Херсонської міської ради обговорить під час зустрічі з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцинківим 28 липня.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН