Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Під звуки тривоги та у підвалах: в Одесі завершився літній табір для школярів

В Одесі завершився тритижневий літній дитячий табір “Тіккун Олам”, який організував єврейський культурний центр “Мигдаль”.

   Участь у таборі взяли 28 дітей, серед яких були і маленькі переселенці з Миколаєва та Херсона. Його провели для того, щоб школярі з прифронтового міста змогли відволіктися від поганих новин та насолодитися літніми канікулами. 

   Кожного дня учасники табору відвідували екскурсії, брали участь у творчих майстер-класах та інтерактивних заняттях, грали на свіжому повітрі, відвідували заняття з логіки та науки, відпочивали на арт-терапії, танцювали. 

   Однак, за словами організаторів, складна ситуація в країні все ж внесла свої корективи до розкладу літнього табору. Наприклад, про відпочинок на пляжі у цьому році дітям довелося забути. Натомість, вони опановували правила безпеки під час тривоги. 

   “У цьому році нам довелося пристосуватися до ситуації в країні, щоб подбати про безпеку дітей. Тому ми відвідували тільки ті екскурсії, де була можливість сховатися в укриттях під час повітряної тривоги. А ще наші вихователі заздалегідь підготували ігри, в які ми грали у підвалах, коли лунала сирена”, – сказала заступник директора Migdal JCC Поліна Бліндер. 

Але найголовніше, розповідають організатори, що в таборі діти можуть нарешті провести час один з одним, адже під час пандемії вони вчилися в онлайн-форматі і дуже скучили за живим спілкуванням.  

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН