Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Зрадили присязі українському народові та перейшли на службу до окупантів: заочно судитимуть 4 кримських суддів

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим та м. Севастополя, в порядку спеціального досудового розслідування, до суду скеровано 4 обвинувальні акти стосовно 4 колишніх суддів Апеляційного суду АР Крим. Дії обвинувачених кваліфіковано як державна зрада (ч. 1 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років.
Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2014 році, після окупації півострова, обвинувачені зрадили присязі на вірність народу України та перейшли на службу до незаконно створених судових органів держави- окупанта, обійнявши посади суддів так званого «Верховного суду Республіки Крим».
«Судді» безпосередньо брали участь у формуванні та організації роботи окупаційного суду. Окрім цього, надавали допомогу представникам держави-окупанта у переході судової системи України, що діяла в Криму, на відправлення правосуддя за законодавством РФ.
‼️Загалом, прокуратура автономії скерувала до суду 53 обвинувальні акти стосовно колишніх суддів АР Крим за обвинуваченням у вчиненні державної зради.
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН