Український Південь

Інформаційне видання

У Військовій частині 3056 Національної гвардії України одружилися дві пари херсонських гвардійців.

У херсонських гвардійців день розпочався з подвійного весілля

💙💛В цей день, поєднали свої серця дві пари наших молодят, попередньо не домовляючись святкувати в один день. Щасливі наречені давно планували весілля, але війна внесла свої корективи. Вони вирішили більше не зволікати та одружитися, не зважаючи ні на що.
“Ми почали зустрічатися минулого року і це було кохання з першого погляду, при першій зустрічі ми не могли зупинитися і розмовляли декілька годин поспіль. Я зрозуміла, що закохалася”, – ділиться спогадами новоспечена дружина гвардійця Олександра.
“Всім хто вагається – я пораджу святкувати, одружуватись, тому що це наше майбутнє і ми маємо його будувати вже сьогодні. Не маємо відкладати на потім, життя триває, а кохання нам дає натхнення та сили”, – говорить молода дружина гвардійця Михайла, Марія.
Їх побратими зустріли оплесками та привітаннями.
“Ми раді, що війна не стала перешкодою для закоханих. Навпаки, багатьох українців напружена ситуація підштовхнула на серйозний крок – створити сім’ю. Війна не завадить коханню. Любов врятує світ. Хочу побажати, щоб ваші сім’ї були міцні, разом Ви зможете все”, – говорять захисники.
Від щирого серця вітаємо молодят та бажаємо мирного неба та скорішої перемоги
Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня