Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

В Одесі вводять заборону на вживання електронних сигарет в громадських місцях

З 11 липня громадські місця Одещини і всієї України повністю звільняються від диму сигарет для нагрівання (Айкосів, Гло) на рівні зі звичайними сигаретами, а також кальянами та електронними сигаретами.

Зміни набувають чинності у відповідності до Закону 1978-ІХ, згідно з яким розширено перелік заборонених до вживання у громадських місцях тютюнових виробів та гаджетів. Нововведення спрямовані на захист громадян від впливу вторинного тютюнового диму, викидів від електронних сигарет та аерозолю сигарет для нагрівання.

Обмеження стосуються куріння у кафе, барах та інших приміщеннях ресторанного бізнесу; лікарняних, спортивних, культурних і навчальних закладах; приміщеннях органів влади та самоврядування; на підприємствах, в установах і організаціях; готелях і гуртожитках, аеропортах (крім спеціально відведених для цього місць), вокзалах і станціях; на дитячих майданчиках і зупинках громадського транспорту; у ліфтах і таксофонах; місцях загального користування житлових будинків; підземних переходах і на транспорті (у тому числі салонах таксі).

80% українців підтримують заборону куріння сигарет для нагрівання в громадських місцях. Втім, нові норми мають бути доведені до відома якомога більшої кількості людей. Особливо власників та персоналу суб’єктів господарювання, на яких очікують чималі штрафи за невиконання Закону.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН