Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Евакуація з гарячих точок людей з інвалідністю: хто і як допомагає

З перших днів повномасштабної війни росії проти України організація людей з інвалідністю Fight For Right займалася евакуацією українок та українців з інвалідністю навіть з найбільш небезпечних місць. Тепер це буде відбуватися більш системно та якісно. Fight For Right допомагатиме людям з інвалідністю та їхнім родинам з евакуацією з небезпечних місць Донецької області, зокрема, з Дружківки, Краматорська, Костянтинівки та прилеглих сіл і районів.

Евакуаційне авто їздитиме один раз на тиждень. У ньому можна буде їхати і сидячи, і, у разі необхідності, транспортувати людину лежачи.
Спочатку ми довозитимемо людей до Дніпра, а далі можемо допомогти з логістикою по Україні чи за кордон. Також можливе надання тимчасового прихистку у разі необхідності.
Якщо вам необхідна евакуація з Донецької області, заповніть, будь ласка, цю анкету.

Ця опція стала можливою завдяки підтримці The Nippon Foundation. Це японська некомерційна організація, яка допомагає вирішувати актуальні проблеми на локальних рівнях і просуває ідеї включення людей з інвалідністю у суспільні процеси. У рамках нашої співпраці вони підтримуватимуть евакуацію людей з інвалідністю, зокрема, й медичну.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН