Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

У Мелітопольському районі відстежують протиправні та незаконні дії російських військових

Під керівництвом очільника ЗОВА Олександра Старуха, начальника апарату ЗОВА Зінаїди Бойко та очільника Мелітопольської РВА Ігоря Судакова відбулась нарада з представниками Мелітопольського району щодо нагальних проблем територій.

Так, подовжується створення груп, які займаються фіксацією шкоди, яку завдає агресор. Попри те, що активні бойові зіткнення на території Мелітопольського району не відбуваються, через дії рашистів мирне населення отримує певні матеріальні збитки. Для їх подальшого відшкодування необхідно пильнувати за руйнуваннями та втратами вже зараз.

Що стосується функціонування медичних закладів на території району, робота продовжується, однак через постійні утиски з боку окупантів лікарі намагаються виїжджати з території. У зв’язку з цим постає питання кадрового потенціалу медичної сфери у майбутньому. Хоча наразі рівень наявних ресурсів та допомоги, яка надається, є достатніми. Директор Департаменту охорони здоров’я ЗОВА Олексій Кулініч зауважує, що доставлення необхідних медикаментів відбувається, однак через нахабну та протиправну поведінку представників рф, їх перевезення ускладнюється.

Крім цього, обласна влада слідкує за тим, щоб прийняття рішень на територіях відбулися відповідно до законодавства України. Усі дії та рішення, які не відповідають українському законодавству, не є дійсними. Керівництво регіону та місцева влада звертають увагу, що представники рф намагаються захопити владу, ставлячи на керівні посади “своїх” людей. Та закликають населення не виконувати вказівок і рішень незаконних органів.

Запорізька ОВА

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН