Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Голову селищної ради Скадовського району підозрюють у державній зраді

У державній зраді та переході на бік ворога підозрюється голова селищної ради на Херсонщині. Керівник Херсонської обласної прокуратури заочно повідомив про підозру голові селищної ради Скадовського району у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, підозрюваний під час збройного конфлікту між Україною та РФ, перебуваючи на посаді голови громади, перейшов на бік ворога. Користуючись довірою виборців, він агітує місцеве населення до співпраці з окупантами. Також підозрюваний надав представнику окупаційної влади інформацію про місцеві заклади освіти, організовує будівельно-монтажні роботи на блокпостах збройних сил РФ.
Окрім того, діючи в інтересах загарбників, у травні 2022 року підозрюваний взяв участь у нараді так званого голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області, на якій обговорювалась співпраця між незаконно створеними окупаційною владою органами та дії спрямовані на порушення цілісності й недоторканності державних кордонів України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється співробітниками Управління СБУ в Херсонській області.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН