Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Жителі звільнених сіл Бериславського району отримали гуманітарну допомогу

Мешканці Бериславського району продовжують отримувати гуманітарну допомогу. Про нові візити до сіл Херсонської області розповів очільник фонду Ігор Йосипенко:

Після деякої перерви та ремонту наша Газель повертається в стрій.

Команда Благодійного фонду “Українці переможуть!” цими днями вже відвідала жителів таких сіл: Нова Шестірня, Рівнопілля, Микільске, Світлівка, Кам’янка. Це ті села, які нам дозволяє відвідати ЗСУ з міркуваннь безпеки.

Кожного дня команда БО «БФ«Українці переможуть!» докладає максимум зусиль, аби не тільки забезпечити продовольчими наборами тимчасово переміщених осіб, які виїхали в більш безпечні місця в районі Кривого Рогу, а й працюємо над доставкою гуманітарної допомоги в найвіддаленіші села Бериславщини.

Чекайте нас найближчими днями в таких селах, як: Пригір’я, Новобратське, Наталине, Орлово, Розівка, Свободне, Краснівка.

Ми розуміємо, що вже йде 4 місяць війни і чимало людей, які залишаються в окупації в Бериславському районі, теж потребують допомоги і підтримки, тому тільки відбудеться звільнення їх ЗСУ, відразу доставимо гуманітарну допомогу!

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН