Український Південь

Інформаційне видання

Жителі звільнених сіл Бериславського району отримали гуманітарну допомогу

Мешканці Бериславського району продовжують отримувати гуманітарну допомогу. Про нові візити до сіл Херсонської області розповів очільник фонду Ігор Йосипенко:

Після деякої перерви та ремонту наша Газель повертається в стрій.

Команда Благодійного фонду “Українці переможуть!” цими днями вже відвідала жителів таких сіл: Нова Шестірня, Рівнопілля, Микільске, Світлівка, Кам’янка. Це ті села, які нам дозволяє відвідати ЗСУ з міркуваннь безпеки.

Кожного дня команда БО «БФ«Українці переможуть!» докладає максимум зусиль, аби не тільки забезпечити продовольчими наборами тимчасово переміщених осіб, які виїхали в більш безпечні місця в районі Кривого Рогу, а й працюємо над доставкою гуманітарної допомоги в найвіддаленіші села Бериславщини.

Чекайте нас найближчими днями в таких селах, як: Пригір’я, Новобратське, Наталине, Орлово, Розівка, Свободне, Краснівка.

Ми розуміємо, що вже йде 4 місяць війни і чимало людей, які залишаються в окупації в Бериславському районі, теж потребують допомоги і підтримки, тому тільки відбудеться звільнення їх ЗСУ, відразу доставимо гуманітарну допомогу!

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня