Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Уражені обстрілами комунальні мережі у Запорізькій області відновлюють за першої можливості

На сьогодні, 10 червня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання 21 398 абонентів у 76 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 4 316 споживачів. Зокрема, фахівці компанії повернули світло 1 100 родинам Василівського району, знеструмленим напередодні через ворожі обстріли, та 48 родинам м. Пологи. Також на ранок енергетики заживили 3 168 домівок на території обслуговування Оріхівського районного відділення.

По Гуляйпільському районному відділенню ситуація не змінилася. Через активні бойові дії та відсутність доступу до місць пошкодження електрообладнання аварійно-відновлювальні роботи проводити неможливо.

Ситуація із газопостачанням без суттєвих змін. На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 81 094 абоненти у 106 населених пунктах області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

У м. Оріхів відновлено роботу шафового газорозподільного пункту, який було відключено ще 30.05.2022 дня внаслідок детонації від вибуху. Відновлено газопостачання 66 споживачів.

Через ведення активних бойових дій та недопуск до місць пошкоджень у інших населених пунктах області проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Минулої доби інформація про нові пошкодження об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства не надходила. За наявною інформацією на сьогодні внаслідок обстрілів у м. Оріхів пошкоджено водопровідні мережі. Крім того, у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району відсутнє водопостачання. Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району.

Інформація щодо постраждалих внаслідок обстрілів житлових будинків постійно оновлюється. За наявної інформацією на сьогодні в області повністю зруйновано або частково пошкоджено 1 411 домоволодінь.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН