Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Абітурієнтам з Херсонщини радять підтвердити свою участь у складанні НМТ

До 7 червня (включно) українські абітурієнти мають підтвердити свій намір скласти Національний мільтипредметний тест і обрати населений пункт для проходження тестування.

Ситуація з вступом до закладів вищої освіти абітурієнтів з тимчасово окупованих територій має бути вирішена у найближчий час. Як ми повідомляли (https://www.kspu.edu/PublisherReader.aspx?newsId=15659 ), вже є позитивні зрушення з боку Міністерства освіти і науки України з цього приводу. Розглядається можливість для мешканців тимчасово окупованих територій (наразі 94% території Херсонщини поневолені) дистанційного вступу без необхідності ризикуючи власним життям виїжджати для складання тесту на підконтрольну Уряду України територію. Чекаємо на офіційні документи. Віримо, що рішення буде!

Натомість, Приймальна комісія Херсонського державного університету радить вступникам Херсонщини все ж таки не втрачати можливість і підтверджувати свій намір пройти тестування і обрати найближчий до Херсонщини або зручний для вас населений пункт. Ситуація в країні змінюється. Цілком вірогідно, що участь у тестуванні можна буде взяти у другій хвилі, або у спеціальній сесії. Або вступнику все ж таки вдасться безпечно виїхати х Херсонщини на підконтрольну територію. Або буде знайдено інше рішення.

Отже, з 20 травня до 7 червня 2022 року (включно) потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці (https://zno.testportal.com.ua/info/login ) у вкладці «Підтвердження участі в НМТ»:

– вибрати із запропонованого переліку країну чи регіон України, населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період основної сесії тестування (18 липня – 4 серпня 2022 року);

– зазначити свої прізвище та ім’я;

– обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку «Взяти участь у НМТ».

Після цього – з’явиться повідомлення, що учасник успішно пройшов 1 етап підтвердження.

Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року НЕ ПІДТВЕРДЯТЬ своєї участі в НМТ, НЕ ЗМОЖУТЬ ВЗЯТИ УЧАСТІ В ОСНОВНІЙ СЕСІЇ ТЕСТУВАННЯ.

З 21 червня по 7 липня – учасник НМT повинен двічі підтвердити свою участь.

Бажаємо успіхів, шановні абітурієнти!

Херсонський державний університет прикладає максимум зусиль, щоб забезпечити ваше конституційне право на отримання вищої освіти! Херсонщина – це Україна! ХДУ – це Україна!

Пресцентр ХДУ

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН