Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Яких працівників шукають роботодавці у Запоріжжі?

В базі даних служби зайнятості Запорізької області за січень-травень поточного року налічувалось 5,5 тис вакансій. Для порівняння: за аналогічний період минулого року роботодавцями надано було 13,2 тис. вакансій.

Також зросло навантаження на вакансії. На одну вакансію зараз претендує 23 безробітних. Військові дії в країні та окупація більшості території Запорізької області призвела до змін у потребах роботодавців. Якщо у минулому році у весняно-літньому топі вакансій  перші місця посідали професії, які затребувані у сільському господарстві та задіяні у сфері відпочинку  у літній сезон, то цього річ ситуація інша.

Керівник Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік запевняє: «Наразі багато надходить заявок від роботодавців про потребу працівників, які забезпечують безперебійну життєдіяльність міста. Є також професії, які залишаються затребуваними тривалий час. Серед таких велику частку складають робітничі професії.»

Наразі пропонуємо ознайомитись з потребою деяких підприємств, де є велика кількість вакансій.

Запорізьке КП міського електротранспорту Запоріжелектротранс: водій тролейбуса  – 10 вакансій.

Запорізький ливарно-механічний завод: довбальник – 3 вакансії, фрезерувальник –  6 вакансій.

Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області: сапер – 30, машиніст екскаватора 7, водій автотранспортних засобів – 40, машиніст крана – 7 вакансій.

Для шукачів роботи служба зайнятості пропонує наступні ресурси для пошуку роботи:

Чат бот Державної служби зайнятості @DCZWorkNowBbot

Телеграм канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz

Сайт Державної служби зайнятості dcz.gov.ua  розділ «Шукаю роботу» за посиланням  https://www.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Якщо у Вас виникають питання, звертайтесь до «Сontact -центру» Запорізького обласного центру зайнятості за тел. 0 800 33 67 28 або до телеграм каналу Підтримка ДСЗ Запоріжжя

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН