Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Миколаївські викладачі допомагають готувати їжу для нужденних

Викладачі коледжу культури і мистецтв не тільки продовжують освітній процес під час війни, а й готують їжу для нужденних. Про це розповіли у Миколаївській ОДА.

В умовах війни викладачі Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв продовжують дистанційне навчання та щодня готують понад 100 порцій їжі для тих, хто цього потребує.

Про це розповів директор навчального закладу Сергій Мицик.

Як він повідомив, до волонтерської діяльності колектив закладу долучився з перших днів війни. Викладачі, які не виїхали та живуть поруч приходять в коледж, де створено всі умови, щоб викладати в безпечному місці.

«Виходячи з того, що в коледжі є їдальня та обладнання, з першого березня і кожного дня, без вихідних, ми з викладачами готуємо їжу для нужденних, десь приблизно 100-150 порцій. Я роблю замовлення та волонтери привозять нам продукти. Тепер я вже навчився, й не тільки кухар, а й керую виробництвом та прописую меню», – пояснив Сергій Мицик.

Щодо освітнього процесу, директор Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв, зазначив, що наразі він проходить в дистанційному режимі, через онлайн платформу.

«Крім, освітнього процесу в онлайн режимі відбуваються й творчі проєкти, які ми присвячуємо певним пам’ятним для історії України датам. Також організовуємо концерти, нові номери, пісні тощо. Студенти задоволені й залучаються до цієї роботи», – розповів Сергій Мицик.

Також він повідомив, що цікаво проходять онлайн заняття з хореографії й гри на фортепіано.

«Дуже цікаво дивитися як студенти танцюють десь на подвір’ї, на кухні або тримаючись за меблі. Проте заняття відбуваються, тобто процес напрацювання творчих здібностей є безперервним. Студенти, навіть ті, які виїхали закордон, шукають музичні школи. Їм дають можливості й викладання проводиться на 100 %», – розповів директор закладу.

Сергій Мицик додав, не дивлячись на те, що зараз війна, вступна кампанія уже стартувала.

«Ми попереджаємо абітурієнтів, що і подача документів онлайн буде, і навіть вступні спити. Абітурієнт має можливість завантажити будь-який відеоролик, де він співає, танцює або, наприклад, малює. Є спеціальна платформа, завдяки якій ми наберемо талановиту молодь і будемо далі готувати мистецтво для Миколаївщини», – пояснив він.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН