Український Південь

Інформаційне видання

На Одещині стали на облік майже 67 тисяч внутрішньо переміщених осіб

І-й заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Борис Волошенков провів робочу зустріч з головою Одеського офісу Моніторингової Місії ООН з прав людини в Україні Крассіміром Янковим.

Ключове питання – забезпечення прав та потреб внутрішньо переміщених осіб та тих, хто постраждав внаслідок бойових дій.
Борис Волошенков поінформував Крассіміра Янкова, що на разі на облік як внутрішньо переміщені особи в органах соціального захисту та в громадах Одеської області стали 66 902 осіб, з них 23 042 дітей та 2368 осіб з інвалідністю. За його словами кожного дня кількість внутрішньо переміщених осіб, які стають на облік збільшується в середньому від 400 до 3000 осіб.
«Найбільша кількість переселенців розміщувалась на території Болградського та Ізмаїльського районів. Перенасиченість пояснюється тим, що ці райони є прикордонно-транзитною зоною і багато людей, які прибували та прибувають, розміщуються там на короткостроковий термін для подальшого перетину кордону. Але на сьогодні усі райони Одеської області мають можливість приймати та розміщувати переселенців» – наголосив І-й заступник Начальник Одеської ОВА.

Окрім цього сторони обговорили подальшу співпрацю задля сприяння втілення мандату Місії.

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня