Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Офіс Представництва Президента України в Херсоні зламали: можливі провокації

Офіс Представництва Президента України в Херсоні зламали: можливі провокації, – повідомляє інформаційне видання «Український Південь» з посиланням на Фейсбук-сторінку Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим. У повідомленні йдеться про наступне:

 

«Сьогодні Представництву стало відомо про неправомірне проникнення окупантів до нашого офісу в Херсоні: зламали двері, зняли державний прапор та ймовірно винесли техніку та документи, що залишались у приміщенні Представництва. Відповідні факти перевіряються компетентними органами. Разом з тим, не виключаємо провокацій та закликаємо громадян бути обережними й поки що утриматися від відвідування офісу.

 

Крім того, повідомляємо, що офіс Представництва в Херсоні тимчасово припинив роботу у зв’язку з бойовими діями та новим етапом агресії рф на території України. Співробітники Представництва працюють дистанційно та на підконтрольній уряду України території задля виконання своїх посадових обов’язків й допомоги громадянам України з окупованого Криму, які звертаються до Представництва.

 

Російським військовим та співробітникам спецслужб рф, що злочинно проникли до офісу Представництва, рекомендуємо припинити протиправні дії та добровільно здатися Збройним Силам України. Це пом’якшить міру відповідальності та дозволить зберегти життя». 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН