Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонські науковці висловили підтримку українським вченим

«Нещодавно науковці України звернулися до світової спільноти – дослідницьких фондів, університетів, наукових установ та урядів – з проханням надати можливість для дистанційної роботи українських учених й проведення ними досліджень.

«Можливість працювати віддалено дозволить науковцям, які постраждали від війни в Україні, продовжувати наукову роботу та співпрацювати зі світовою академічною спільнотою. Під час пандемії COVID-19, навіть ті, хто не мав доступу до лабораторій могли виконувати комп’ютерне моделювання, теоретичні дослідження, огляди літератури тощо. Часи COVID-19 продемонстрували, що дистанційна наукова діяльність може бути успішною», – йдеться в петиції українських учених.

Також мова йде про двосторонні мікрогранти, дистанційне працевлаштування, доступ до обчислювальних ресурсів, бібліотек, баз даних тощо. 

Наразі під петицією підписалося майже 700 осіб. 

Активно до ініціативи долучилася й наукова спільнота Херсонського державного університету. Для наших учених – це можливість продовжувати інтелектуальну боротьбу за незалежність нашої держави. 

Українська наука має розвиватися й процвітати, а наші вчені проводити дослідження й робити нові відкриття!

Ознайомитися, підписатися під петицією й тим самим підтримати українських науковців можна за посиланням Петиция · Open remote positions for Ukrainian refugee scholars · Change.org», – повідомляє інформаційне видання «Український Південь» з посиланням на сайт Херсонського державного університету.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН