Про це повідомляє інформаційне видання «Український Південь» з посиланням на сайт Миколаївської міської ради. У повідомленні йдеться про наступне:
«Понад 13% іноземних туристів скористались інноваційним туристичним маршрутом MykolaivSmartRoute під час свого перебування у Миколаєві. Про це повідомляє КУ “Агенція розвитку Миколаєва”.
Такі статистичні дані сканувань QR-кодів на 16 інформаційних табличках та стелах біля історичних будівель й визначних туристичних локацій Миколаєва за 2021 рік.
«За минулий рік маємо 4549 сканувань табличок туристичного маршруту миколаївцями та гостями міста. Цікаво, що 13,3% користувачів обрали англійську мову аудіогіду по Миколаєву. Крім того, 59,2% користувачів сканували російською та 27,5% українською мовами», – каже Євген Гомонюк, менеджер з комунікацій Агенції розвитку Миколаєва.
За даними сканувань мобільними телефонами, найбільшим попитом користувались таблички на *8ПРИЧАЛі (745 сканувань; 1,2% англійською), Турецькому фонтані (609; 1,5%), Дикому саду (549; 2,4%), Соборній площі (490; 0,6%), Обсерваторії (464; 2%), біля музею «Старофлотські казарми» (437; 0,5%), Будинку командира Чорноморського флоту (315; 0,6%), Офіцерського зібрання або ДОФу (220; 0,9%), вулиці Соборної (151; 2%), Будинку Ерліха (123; 3,3%), Брами Адміралтейства (106; 1,9%) і ВодолікарніКенігсберга(102; 1%).
Також помітна частка іноземних туристів припадає на будівлю Театру Монте (2,4%), Шуховську вежу (2,4%), Страхове Товариство або будівлю художнього музею ім. В.В.Верещагіна (1,8%).
ТОП-5 країн-походження іноземних туристів, хто сканував туристичні таблички у Миколаєві: США, Китай, Великобританія, Ізраїль та Естонія.
Нагадаємо, що туристичний маршрут Mykolaiv Smart Route створений Агенцією розвитку Миколаєва у 2021 році. Він включив в себе 16 туристичних локацій міста. На інформаційних табличках розміщений текст українською та англійською мовами із дублюванням шрифтом Брайля.
При скануванні QR-коду мобільним телефоном можна обрати українську, англійську або російську мову для отримання більш детальної інформації про об’єкт, прослухати відповідний аудіогід про пам’ятку. Все це дозволяє у зручному та інклюзивному форматі самостійно досліджувати культурну та історичну спадщину міста без допомоги екскурсовода».
Схожі публікації:
- Миколаївщина: топ-8 найкрутіших локацій туристичного сезону-2020
- В Николаеве рухнул пешеходный мост через Ингул (ВИДЕО, ФОТО)
- Вітер пошкодив покрівлю Миколаївської обласної друкарні
- Ураган не вщухає: рятувальники попередили жителів півдня про погіршення погодних умов
- Жителі Херсона, Одеси та Миколаєва стали жертвами потужного урагану “Юлія” (фото)