Незважаючи на відсутність доступу до території та відсутність практики здійснення представницької діяльності в умовах тимчасової окупації, цього року прокуратура автономії повернула державі майже 4 мільйони гривень за польоти в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем. Фактично, 100 тисяч гривень щоквартально.
Відтак, Господарський суд Київської області задовольнив у повному обсязі позовні заяви прокурори автономії в інтересах держави до 2 іноземних авіакомпаній щодо сплати заборгованості за користування аеронавігаційними послугами у повітряному просторі України, у тому числі за польоти в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем.
Окрім того, під час розгляду судом позовної заяви, одна з авіакомпаній Об’єднаних Арабських Еміратів добровільно сплатила заборгованість у повному обсязі.
Також, за позовом прокуратури автономії, суд зобов’язав приватне підприємство знести будівлі та споруди, незаконно розміщені вздовж траси Херсон-Сімферополь, на земельній ділянці, що прилягає до Північно-Кримського каналу. Протиправна передача зазначеної земельної ділянки приватному підприємству перешкоджала розбудові інфраструктури КПВВ «Каланчак» на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією півострова Крим.
Схожі публікації:
- Заочно судитимуть колишнього командувача ВМС України, який віддав наказ скласти зброю під час окупації півострова
- Кримського суддю звинувачують у державній зраді
- За позовом кримської прокуратури заочно судитимуть громадянина України
- У Криму продовжуються репресії та переслідування проти кримськотатарського народу
- Вивезення українського зерна з Криму: за клопотаннями прокуратури автономії накладено арешти на 6 суден-порушників