Головним управлінням Держпраці у Херсонській області розпочато планову перевірку дотримання вимог законодавчих, нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у СЕЛЯНСЬКОМУ (ФЕРМЕРСЬКОМУ) ГОСПОДАРСТВІ «АКАНТ», виробнича база розташовано по вул. Промислова, 4Г, м. Таврійськ, Херсонської області.
Основним видом діяльності СФГ «Акант» є вирощування овочів. СФГ «Акант» давно визначилося зі своєю профільною культурою — цибулею. Ланцюг її виробництва повністю замкнуто: вирощування та збирання — механізовано, урожай зберігається в сучасному овочесховищі з контрольованим вентилюванням, обладнано лінії доробки та фасування у великі сітки з позначками власних торгових марок, розвивається насінництво. Для вдосконалення технології вирощування цибулі впроваджено подовжену сівозміну та самостійно розроблену систему фертигації.
Для здійснення господарської діяльності у СФГ «АКАНТ» за штатом обліковується 110 працівників. На підприємстві застосовуються машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки.
За період перевірки посадовими особами Головного управління буде перевірено додержання норм та правил з охорони праці та промислової безпеки на виробництві, наявність дозволів та декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, дотримання вимог безпечної експлуатації підіймальних споруд, електроустановок споживачів, виконання робіт підвищеної небезпеки.
На нараді з керівництвом СФГ «АКАНТ» ознайомлено присутніх зі станом виробничого травматизму в області та галузі і зазначено, що працівники підприємства мають дотримуватися правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві, при експлуатації діючих електроустановок, технологічного транспорту та холодильних установок, а також нагадано про заходи не допущення поширенню гострої респіраторної хвороби COVID -19.
ГУ Держпраці у Херсонській області
Схожі публікації:
- Сьогодні вночі в Новокаїрах скоєно умисний підпал поля депутата Ігоря Йосипенка
- На півдні України лише три крупні товаровиробники професійно займаються картоплярством, решта ринку належить селянам
- На Херсонщині молоко у селян поки купуватимуть, але недовго
- Студенти чотирьох аграрних вишів півдня України випробують сили у діловій грі
- Фермерські господарства можуть отримати державну допомогу