У Бериславі пройшов форум «Консолідація жінок для реалізації масштабних проєктів»

У Бериславі пройшов форум «Консолідація жінок для реалізації масштабних проєктів». Про це повідомляє “Український південь”  з посиланням на допис голови Херсонської ОДА Сергія Козира:

-Приємно, що на цей захід зібралися відомі та успішні жінки, які власним прикладом довели можливість бути лідерками у своїх сферах.

Головна мета форуму – обговорення успішного досвіду розвитку жіночого підприємництва, об’єднання активних жінок бізнесу, політики та соціальної сфери для налагодження тісної співпраці та обміну досвідом.
Під час заходу працювали дві секції: “Жінки в політиці та міжнародній дипломатії” та “Кращі практики ведення бізнесу жінками, соціальна відповідальність”. Кожна із спікерок мала можливість поділитися власними історіями успіху, а також розкрити секрети зростання бізнесу.
Говорячи, зокрема, про український бізнес, важко уявити, щоб там не було жінки, адже саме жінки – це мотивація, розвиток, навчання, натхнення та нові бізнес-ідеї. Сьогодні до Берислава завітали відомі в Україні та світі представниці міжнародних та громадських організацій, бізнесу, метою яких є підтримка та допомога іншим у розвитку та пошуку нових ділових партнерів.
Ціль сьогоднішньої зустрічі – стрімкий розвиток жіночого підприємництва на Херсонщині. Адже цей форум не лише про сьогодення, але й про майбутнє.
Бажаю, щоб сьогодні кожна з жінок змогла поділитися досвідом започаткування і ведення бізнесу та знайти нових ділових партнерів. Впевнений, спільними зусиллями ми досягнемо бажаного розвитку як Херсонщини, так і України в цілому.

Після офіційної частини форуму всі його учасники висадили дерева у парку ім. Т.Г.Шевченка. Захід відбувся в рамках програми Президента «Зелена країна».

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com