Український Південь

Інформаційне видання

Жителька Запорізької області у 82 роки вперше отримала паспорт громадянки України

Мешканка Запорізької області вперше отримала паспорт громадянки України у 82 роки. Про це повідомляють у обласному управланні міграційної служби.

82-річна жителька Запорізької області Світлані Лепікаш вперше отримала ID-картку. До цього жінка мала лише радянський паспорт, який отримала 47 років тому. Цей документ не дозволяв навіть підтвердити особу своєї володарки.

Жінка звернулася по допомогу до міграційної служби після того, як не змогла оформити документи для отримання пенсії за новим місцем проживання, куди переїхала до сина – інваліда 3-ї групи.

Головною складністю на шляху паспортизації стало те, що радянський паспорт був єдиним документом, що зберігся у бабусі. Окрім того, отримувала документ вона свого часу у Криму, і весь архів наразі перебуває на тимчасово окупованій території, що не дозволяло ідентифікувати жінку.

Для проведення через суд процедури встановлення особи до допомоги доєдналося Більмацьке бюро правової допомоги – спеціалісти стали представниками бабусі у суді.

Після отримання судового документа з підтвердженням особи жінки – міграційники змогли оформити Світлані Лепікаш довгоочікуваний документ.

1news.zp.ua

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня