Представники Херсонської міської ради відвідали Коблево, аби обмінятися досвідом розвитку громад, – повідомляє “Український Південь” з посиланням на офіційну інформацію. Світ інвестиційних проєктів різноманітний та цікавий, головне – обрати правильний напрямок.
Про це говорили на презентації стратегії розвитку об’єднаних територіальних громад на прикладі Коблівської ОТГ. Херсон на конференції був представлений фахівцями Департаменту економіки та інвестицій. Вони переймати позитивний досвід колег, знайомилися з можливостями різних стратегій та вивчали алгоритми їх розробки та впровадження.
Спікери презентували цікаві інвестиційні проєкти, які відповідають сьогоднішнім потребам Херсону, зокрема:
✅ будівництво й модернізація водоочисних споруд, комплексні рішення з переробки органічної складової каналізаційних стоків;
✅ можливості органічного виробництва, започаткування екобудівництва, роздільне збирання ТПВ;
✅ альтернативні джерела енергії для системи опалення та їхнє впровадження;
✅ кругова економіка та локальна економіка, основні принципи сільгоспкооперації.
Наприклад, Світлана Петренко, завідувачка кафедри садівництва, виноградарства, біології та хімії Одеського державного аграрного університету, кандидат с.-г. наук, розповіла про можливості очищення водного середовища у літний період за допомогою водорості Ейхорнія. Згодом рослина може використовуватися як органічне добриво, а також як сировина для отримання біогумусу, біогазу та корм тваринам.
І що важливо – розглядалися варіанти та наявні умови фінансування кожного з цих проєктів. Зокрема, співпраця з фондами та організаціями, що підтримують розвиток країн, територіальних громад, окремих галузей, програми, пов’язані з відновленням екології.
Цікавою стала презентація PFAN на тему «Усунення бар’єрів між інвесторами та підприємцям». PFAN – глобальна експертна мережа, що забезпечує безкоштовну експертну та інвестиційну підтримку для проєктів у сфері відновлюваної енергетики та адаптації до зміни клімату на ринках країн, що розвиваються. З моменту заснування PFAN підтримано близько 1000 проєктів, наразі понад 300 проєктів знаходяться в стадії розробки.
Представники Департаменту економіки та інвестицій Херсонської міськради домовилися про співпрацю з координатором PFAN Ростиславом Марайкіним.
Адже кожне таке знайомство, захід, обмін досвідом наближають наше місто до впровадження інновацій у повсякдення життя громади, усунення наболілих проблем!
Схожі публікації:
- Під час учорашніх обстрілів поранено 8 рятувальників, один загинув
- Внаслідок ранкового обстрілу Херсонщини загинула жінка – розпочато розслідування
- СБУ викрила високопосадовця Одеської ОВА, який вкрав понад 7 млн грн на будівництві селищних лікарень
- Вперше в історії херсонського гандболу спортсменки вибороли срібло: спортколедж продовжує працювати в умовах війни
- У Борозенському відновили 40 осель та відремонтували вікна в школі, – Прокудін