Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 26,9 млн грн за результатами ревізій у січні-травні 2021 року.
До установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано три фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.
Крім того, 6 об’єктів попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства загальну суму понад 7,8 млн гривень.
За недотримання законодавства 33 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 5 ‒ до дисциплінарної та 2 осіб притягнуто до матеріальної відповідальності.
Матеріали 17 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. Порушено 5 кримінальних справ.
До суду пред’явлено позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 65,3 тис. гривень.
За результатами проведених аудитів досягнуто економічного ефекту на загальну суму 8,8 млн гривень.
Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter
Схожі публікації:
- Таврійську громаду прикрасили синьо-жовтими стрічками
- Нові технології російської армії: у середмісті Херсона з’явилися дерев’яні “їжаки”
- Тварини у “Казковій діброві” у Новій Каховці залишились без засобів виживання: як допомогти
- Під час війни Херсонщина втрачає гектари лісу: на їх відновлення потрібні мільйони і роки
- Російські військові відбирають у населення мобільні телефони через підозри у викритті їх позицій















