Очільники громад Херсонщини ухвалили домовленість про розвиток туристичного потенціалу

Про це розповів депутат обласної ради Ігор Йосипенко.

Разом з головами територіальних громад Херсонщини обговорили розвиток туристичного потенціалу півдня України, адже це може стати ще одним інвестиційним інструментом наповнення місцевих бюджетів і водночас сприяти іміджу нашого регіону, відкриваючи світу – нові та захоплюючі сторінки південної Херсонщини. «Кам`янська Січ» як портал у минуле. Є тут свідоцтва перебування різних народів у Північному Причорномор’ї – кургани давніх народів, городища пізньоскіфського періоду, більш наближені у часі об’єкти – унікальна церква в Качкарівці збудована на початку 20 століття за проєктом архітектора італійського походження Олександра Бернардацці, залишки козацької Січі, де височить могила кошового отамана Костя Гордієнка та залишки козацьких куренів, маєтку Агаркових у селі Республіканець. Кожен з об`єктів приховує сторінки становлення і життя українського народу, які варті, аби про них дізналось якомога більше людей.

Нам є чим пишатись!

Разом з головами територіальних громад поглянули на різні об’єкти, бо об`єднавши наші зусилля та заснувавши кластер (Новокаховська, Бериславська та Милівська територіальні громади), можемо успішно розвивати туристичний потенціал Херсонщини.

Більше того, створення нового туристичного маршруту «Соляна дорога» – від центру Херсонщини до морів, через «Кам`янську Січ», де колись козаки мали переправу, йдучи за сіллю, відкриє і нові можливості для співробітництва та розвитку. Без знання історії – немає майбутнього.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com