На Херсонщині викрито роботодавця, в якого працювало 11 людей без належного оформлення трудових відносин

Головним управлінням Держпраці у Херсонській області, з метою недопущення використання незадекларованої праці та збільшення кількості застрахованих осіб,  постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території Херсонської області, щодо найбільш ефективних способів додержання законодавства про працю. Особлива увага приділяється саме питанням оформлення трудових відносин.

Проте, не всі роботодавці дослухаються до порад та попереджень інспекторів та все ж таки «граються з вогнем».

Так, на території Нововоронцовського району проведено інспекційне відвідування фізичної особи – підприємця, який здійснює продаж саджанців та інших рослинних культур через інтернет-магазин, а в складському приміщені приймає замовлення та пакує товар для відправки клієнтам.

Інспектором праці було виявлено одинадцять працівників які працювали саме в складському приміщенні даної фізичної особи-підприємця без укладання трудового договору, не повідомивши органи ДПС про прийняття їх на роботу. Окрім того до трудових книжок цих осіб не внесено  відповідні  записи про трудову діяльність.

За результатами контрольного заходу фізичній особі-підприємцю внесено припис про усунення виявлених порушень та застосовано попередження відповідно до ст.265 Кодексу Законів про працю України.

ГУ Держпраці у Херсонській області

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com