Чотири нові підземні системи для збору сміття встановлять в Одесі

В Одесі триває реалізація проєкту із встановлення підземних ємностей для збору твердих побутових відходів. Ще дві системи по три контейнери встановлюють за адресою: вул. Мала Арнаутська, 56/вул. Рішельєвська, 68. Дві такі системи з’являться і на вул. Грецькій, 13-15.

Нові системи для збору твердих побутових відходів – це антивандальні підземні баки, обладнані гідравлікою і електричним приводом. Унікальність цього обладнання в тому, що електроенергію управління цієї системи отримує від сонячних батарей. Заряду такої панелі сонячних батарей вистачає на 50 спусків і підйомів платформи.

Комплекс має автономну платформу на три контейнери для відходів обсягом 1.1 куб.м, систему контролю наповнення контейнерів, датчик оповіщення про наповнюваність і спорожнення контейнерів, а також пульт дистанційного підйому/спуску.

Надземна частина включає розміщення трьох баків-приймачів, обладнаних Led-підсвічуванням, інформаційними наклейками про вид відходів, чотирма сонячними батареями і системою Wi-Fi. Контейнери використовуються повністю автономно. Коли контейнер заповнений, Led-підсвічування змінює зелений колір на червоний, а кришка блокується.

Для спорожнення контейнера водієві сміттєвоза необхідно просто натиснути кнопку пульта або керувати системою через спеціальну програму в телефоні. Після надходження сигналу платформа з контейнером, розміщена під землею, піднімається нагору, а після вивантаження сміття контейнер ставиться на місце і також натисканням кнопки опускається в підземну камеру.

Така система істотно скорочує час спорожнення контейнерів, тим самим покращуючи логістику компаній, що вивозять сміття.

Одеська міськрада

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com