З пікетами та бійкою пройшла сесія Херсонської обласної ради (відео)

Відбулася V сесія Херсонської обласної ради VIII скликання, на якій обговорили ряд важливих питань для регіону.

До початку сесії було нагороджено людей , які щодня працюють на благо Херсонщини.
Серед нагороджених і освітянка, яка звернулась до депутатів щодо підтримки молоді , аби вона залишилася жити і працювати на Херсонщині.

Багато з депутатів записалися на звернення. І знов було озвучено питання про завершення будівництва мостопереходу -важливого інфраструктурного об’єкту.

Виступ депутата супровджувався пікетом інвесторів забудовника, із закликами повернути їхнє житло. Під час виступів було озвучені і неприємні речі- часті відрядження, за рахунок платників полдатків першого заступника голови обласної ради Єгора Устинова ,по 184 виборчому округу, де він бореться за крісло нардепа. Крім політичних питань, були озвучені й інші – екологія, сміття.
Так Бериславська громада потопає у смітті, яке розноситься на гектари з місцевого сміттєполігону. Це Землі 12 пайщиків- пенсіонерів, а це близько 25 гектарів залишаються не використаними, непригодними до землекористування більше десятилліття.

Ігор Йосипенко зазначив: ” Ми, депутати Херсонської обласної ради, вимагаємо від Державної екологічної інспекції Південного округу, провести перевірки земельних масивів, на яких утворені сміттєзвалища, з метою обрахування суми нанесених збитків і компенсації даних збитків землевласникам, за рахунок винних осіб. Ліквідувати наслідки засмічення земельних ділянок, встановити винних та притягнути їх до відповідальності. Звернутися до керівників місцевої влади, з метою долучення їх до створення комплексних схем для очистки даної території. І ми розуміємо, що сьогодні не один нормальний фермер не візьме за нормальні гроші цей смітник. Жодна нормальна людина не поставить туди свій трактор чи комбайн бо воно все поріжеться. Я не піднімав питання, щодо засмічення обочин- їх прибирають, а те, що кожного року сміття потрапляє в землю під час дискування, вона стає ні на що не придатною і нікому не потрібною. Я не хочу щоб оштрафували міську раду, я хочу щоб людям повернули їхні збитки і навели порядок на їх городі”.

Депутата підтримали землекористувачі їз Берислава, які також були присутні в залі.
Олександр Самойленко закликав депутатів підтримати це звернення, щодо екологічної експертизи.

Під час обговорення порядку денного у залі вже відчувалася напруга, тож депутат Олександр Співаковський закликав всіх до об’єднання.

На жаль, заклики до примирення та об’єднання не подіяли і між депутатами незабаром розгорнулася бійка ,під час виступу представника ОПЗЖ Єгора Устинова.

Фракція Європейської солідарності покинула сесійну залу на знак незгоди, щодо озвученої ініціативи місцевим опоблоком -застосування санкцій до екс-президента України Петра Порошенка.
Згодом депутати сіли на свої місця, повернувшись до розгляду питань, адже попереду був великий шмат роботи, тому що в останнє засідали ще взимку. А питання на порядку денному різні : про розподіл бюджетних коштів, збереження нацпарків та їх підтримка, освіта і охорона здоров’я.
Херсонщина – в жовтій зоні, попереду Вербна неділя і Великодні свята, тож голова Херсонської обласної ради висловив сподівання, що погіршення ситуації щодо ковіду не буде.

” Вже зараз існують домовленості з представниками церков, що всі служби, будуть відбуватися з максимальним дотриманням карантину. Перед Великодніми святами ми ще раз будемо спілкуватися з представниками церков щоб служби, по можливості , проходили на відкритому повітрі і з дотриманням дистанції. Серед керівників церкви зараз ж розуміння, що службу треба вести в масках, даже дотримання карантинних обмежень – це запорука здоров’я”- зазначив Олександр Самойленко.

Депутати Хесонської обласної ради є представниками громад і повинні захищати інтереси своїх виборців. Це їх прямі обов язки.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com