Деякі миколаївські підприємці не зможуть отримати “карантинну” допомогу

Про це заявили на сайті міської ради. Компенсацію не отримають підприємці, які продовжили провадити свою діяльність попри заборону здійснювати її на час карантину.

Такі факти виявлені за адресами: вул. Озерна, 14 (ТОВ «Штрассе»), вул. 6-а Слобідська ріг пр. Центрального (ТОВ «Універсал-Юг»), вул. Космонавтів, 80 (ТОВ «Універсал-Юг»), вул. Космонавтів, 62-64 (ПП «Клаксон»), пр. Миру, 2 (ТОВ «ПОБУТСЕРВІС-ПЛЮС»), вул. 3-я Слобідська, 50-56 (ТОВ «РИНОК» ДЗЕРЖИНСЬКИЙ» , ПП «ЮЛІАНА-СЕРВІС»). 

Це суперечить тим домовленостям, яких досягли на своїй нещодавній зустрічі міський голова та керівники ринків Миколаєва). Було вирішено, що керівники, які постраждали від введення посилених карантинних обмежень, зможуть отримати відшкодування сплачених податків. І в свою чергу – знизити орендну платню для підприємців. Але мова йшла про допомогу саме тому, що бізнесмени, які займаються продажем непродовольчих товарів, тимчасово не можуть працювати через локдаун. Цілком логічно, що ті, хто проігнорував карантинні вимоги та буде намагатися звернутися до міста за відшкодуванням – його не отримають. 

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com