Жительку Великокопанівської ТГ хочуть позбавити батьківських прав

Таке рішення було прийнято на засіданні виконкому Великокопанівської громади.

На засіданні звітувався дільничний офіцер поліції Іванов В.В. про роботу відділення поліції за 2 місяці поточного року. Роботу поліції  члени комітету визнали задовільною.

За рішенням членів виконавчого комітету з 03 березня по 01 травня 2021 року на території Великокопанівської сільської ради затверджено заходи з проведення щорічної акції «Зробимо Україну чистою», які будуть спрямовані на приведення території громади до належного стану. До заходів будуть долучені установи, заклади, підприємства, підприємці, депутати та мешканці сіл Великі Копані, Добросілля й селища Абрикосівка.

Серед прийнятих рішень були й питання соціального характеру. Комітет вирішив подати звернення до суду про позбавлення батьківських прав мешканки Великокопанівської ТГ за неналежне виконання батьківських обов’язків. Вихователь-методист КЗ «ДНЗ «Ягідка» Великокопанівської сільської ради Григор?єва Р.О. отримає в користування службове житло.

Були питання, які стосувалися й дозвілля мешканців громади. За рішенням виконкому з 10  березня 2021 року заклади культури на території Великокопанівської ТГ  можуть проводити  масові заходи з дотриманням всіх протиепідемічних заходів для недопущення поширення COVID -19.

Великокопанівська ТГ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com