У басейні ХДУ херсонські журналісти складали залік з плавання

Сьогодні, 3 березня, у сучасному басейні Херсонського державного університету відбувся ІІ турнір з плавання для представників національних та регіональних медіа. Вже вдруге «акули пера» доводили, що вміють добре триматися як на воді, так і в морі інформації.

За звання чемпіонів змагалися 9 учасників, які розділилися на дві команди – хлопців та дівчат. Дехто долучився вперше, а дехто вже був учасником турніру, який проходив влітку минулоріч. За умовами змагань учасники мали долали дистанцію 50 метрів вільним стилем. Вболівати за своїх колег прийшли більше 30 представників медіа. Переможці отримали призи від ректора ХДУ Олександра Співаковського.

За результатами турніру серед дівчат пальму першості здобула Ксенія Вічкітова (Кавун.city); ІІ місце – Дар’я Котєльнікова (телеканал «ВТВ Плюс»); ІІІ місце – Світлана Гавриленко (газета «Гривна»).

Серед хлопців переможцем став Владислав Бондаренко («24 канал»); ІІ – Сергій Сергеєв (Пресцентр ХДУ); ІІІ – Олександр Карпенко («Херсонська думка»).

«Басейн ХДУ давно став популярним місцем не лише для студентів, ліцеїстів, спортсменів, а й для містян. З моменту відкриття тут регулярно проводяться різноманітні чемпіонати, турніри, першості як регіонального, так і всеукраїнського рівня. Технічні характеристики басейну це дозволяють. І сьогоднішні змагання – свого роду експертиза, адже журналісти мають на власні очі подивитися як виглядає наш спортивний комплекс. До того ж, популяризація плавання, здорового способу життя – ще один пріоритетний напрямок нашого університету. А залучення представників ЗМІ до спорту – гарний приклад для інших. Це сигнал нашим абітурієнтам, їхнім батькам, що Херсонський державний університет – шлях до успіху», – наголосив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Привітав учасників турніру і голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко. «Одну з найважливіших частин нашого суспільства дійсно складають журналісти, блогери та письменники. І доволі знаково, що змагання відбуваються у Всесвітній день письменника», – зазначив Олександр Самойленко. І побажав учасникам наснаги та перемог.

Задоволення від турніру отримали як організатори, так і гості. Та всі висловили сподівання, що така гарна спортивна традиція буде продовжуватися.

По завершенню змагань усі учасники отримали заслужені нагороди – грошові призи, дипломи і сувеніри з логотипом університету. А напередодні весняного жіночого свята чарівним жінкам вручили квіти!

Пресцентр ХДУ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *