Голова Миколаївської ОДА нагородив рятівника трьох дітей

1 березня очільник Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім нагородив Почесною відзнакою “Святий Миколай Чудотворець” ІІІ ступеня Ігоря Григоряна, який врятував трьох дітей, потрапивших під лід біля села Коблево.

Так, згідно з розпорядженням голови ОДА №37-рк, за виявлені мужність та відвагу, високу пильність і громадянську відповідальність, сміливість і самовідданість під час рятування дітей, які потрапили під лід, в акваторії Тилігульського лиману в селі Коблево Миколаївської області, Ігоря Григоряна нагородили Почесною відзнакою голови Миколаївської обласної державної адміністрації “Святий Миколай Чудотворець” ІІІ ступеня.

Віталій Кім щиро подякував рятівнику дітей та додав, що такий вчинок є прикладом для кожного.

“Пане Ігорю, велика вам вдячність за порятунок дітей. Це вчинок справжнього чоловіка. Я розумію, що ви це робили не заради винагороди. Проте – це відзнака того, наскільки ваші дії були важливі для всіх нас”, – сказав голова ОДА.

Нагадаємо, що 17 лютого водій вантажного автомобіля Ігор Григорян побачив, що у автомобільного моста біля Коблево троє дітей провалилися під лід. Він вибіг на берег і спробував зайти на лід, але двічі провалився по коліно. Зателефонувавши рятувальникам, він зробив з ременів стяжки вантажу мотузку і по одному почав витягувати дітей на берег. Коли Ігор Григорян дістав дітей, на допомогу приєдналися і місцеві жителі, і рятували всі разом. Діти провели в крижаній воді не менше 15-20 хвилин.

Додамо, що зазначена винагорода впроваджена Положенням про Почесну відзнаку голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» трьох ступенів, затвердженого розпорядженням голови ОДА від 8 лютого 2017 № 33-р та зареєстрованого в головному територіальному управлінні юстиції в Миколаївській області 9 лютого 2017 за № 44/2625.

Миколаївська ОДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com