Міністр культури розповів про незвичайний кінотеатр на Херсонщині

Міністр культури України Олександр Ткаченуо закликав мешканців країни долучитися до реалізації культурних проєктів та пожертвувати кошти на їх реалізацію. Про свої плани і кінотеатр на Херсонщині він розповів у соціальних мережах.

Ще багато потрібно встигнути – і в особистому, і для країни: Велику Реставрацію, реформу читання, зміни у ставленні до культури (бо саме вона рухає країну вперед та об’єднує), запуск креативних хабів, трансформацію бібліотек і клубів у регіонах в Центри культурних послуг, відродження народних художніх промислів, зміна підходів у мистецькій освіті, прокладення шляху культурно-історичної спадщини до об’єктів на рівні туристичних магнітів, сприяння кіногалузі, яка має стати одною з найбільш прибуткових. Як і дизайн… та поставити Україну на мапу в 20-ку найбільш привабливих туристичних дестинацій світу.

📌 Кіноточка в Козацькому

Селище на Херсонщині, яке вразило мене не тільки виноградниками і водоспадами. Влітку познайомився із крутою місцевою територіальною громадою, яка перетворює Будинок культури на сучасний центр надання культурних послуг, який обожнюють жителі. А ще вони мріють облаштувати там кіноточку, що буде доступна мешканцям і Козацького, і сусідніх сіл. Дуже хочеться цю мрію здійснити.

Долучитися до збору коштів на кінотеатр можна за реквізитами: P/pUA058201720314231015302042199
В Держказначейській службі України
ЄДРПОУ 02231077
Призначення платежу: для створення кіноточки на базі Будинку культури смт. Козацьке, Херсонської області

Не бійтесь змінювати життя, коли у вас є цілі та цінності. Та, якщо любите цю країну.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *